קורס תפירה

קורס תפירה

אתם זוכרים איך בעבר הייתם מתבוננים במשך שעות בסבתא שלכם, בעודה תופרת? באיזו נמרצות, באיזו שמחת חיים, באיזו מהירות? כמה קינאתם בה באותה השעה. תמיד חשבתם שיבוא היום ותהיו סבתות תמשיכו באותה המסורת? הרינו לבשר לכם – "לעולם לא מאוחר מדי", אתם יכולים להירשם לקורס תפירה. יש קורס תפירה למתחילים, ויש כמובן את הקורס תפירה למתקדמים. גם אם אתם ממש חסרי קואורדינציה, וסבתכם לא הצליחה ללמד אתכם לתפור שהייתם קטנים, כיום אתם בהחלט יכולים להתחיל ללמוד תפירה. ויפה שעה אחת קודם…

כדאי לעבור קורס תפירה, כי הכול חוזר כיום

כמו שהבגדים מפעם חוזרים, כמו שהמסורת של פעם חוזרת, כך גם חוזרים המנהגים. אתם בוודאי זוכרים שבחג פורים, שהייתם ממש רכים בשנים, האימהות או הסבתות שלכם היו תופרות לכם את התחפושות לחג פורים. אין אחד שהיה נראה כמו השני. כל אחד ניחן במקוריות של תחפושת ייחודית ושונה. כך עברו להן השנים, ונראה כי במציאות העכשווית כבר לא משתלם לתפור תחפושות לפורים. האומנם? לא בטוח. כמובן שאפשר לקנות תחפושות בזול, אבל רק את התחפושות הקונבנציונליות, כגון – ליצן או נסיכה. אבל איזה ילד יעדיף תחפושת כזאת על פני גיבור העל התורני? רובם יסרבו בתוקף. מה שבהכרח הופך את חג הפורים להוצאה כספית רבה. רבה מאוד. ולכם אנו אומרים – החזירו עטרה ליושנה. לכו ללמוד קורס תפירה. החזירו את מה שהיה פעם כה טוב. תייצרו ותעצבו לילדים ולנכדים שלכם תחפושות מקוריות. לא עוד שבלונות של סלבריטיז. כי אם תחפושות מקוריות, מרעננות, מחדשות, מרגשות. הכניסו את הלב ואת הנשמה שלכם, והכל יבוא לידי ביטוי בתחפושת. תהיו גאים ביצירה שלכם, והילדים או הנכדים שלכם יהיו גאים בכם ואסירי תודה. והכי חשוב – הם ילכו בראש מורם, בצעידה לכיוון העידן החדש, שנראה כי לא מזמן היה כבר כאן.

מה יעזור לכם קורס תפירה?

אחת הבעיות הכי גדולות בבגדים או בגרביים, שעם הזמן הם מתבלים. נכון, אפשר להשליך אותם לפח האשפה. אבל חוק מרפי – דווקא הגרביים שקיבלתם במתנה, או דווקא הג'ינס הצמוד שיושב עליכם הכי טוב, נקרעו. כואב לכם ממש הלב לזרוק אותם לזבל. איפה תמצאו עוד כאלו? זה בדיוק המקום שאנו ממליצים לכם להירשם וללמוד קורס תפירה. בכך קודם כל תעזרו לעצמם. לא תצטרכו להשליך לפח את הבגדים שאהובים עליכם, רק בגלל מכפלת, קרע או נפילת כפתור. בקורס תפירה תלמדו את כל האלמנטים שיסייעו בידכם לתקן את הנזקים. שנית כל, תוכלו לסייע לסובבים אתכם. באם גם הם נתקלו בבעיה דומה.