נדל"ן להשקעה

נדל"ן להשקעה

כל מי שחפץ להשקיע בנדל"ן, עושה זאת בעיקר לשם ביטחון כלכלי לטווח הארוך. עסקת נדל"ן להשקעה מספקת לכם תזרים מזומנים יציב, מדי חודש בחודשו, שמה שטוב בכל העניין, שנהנים מתגמול כספי למשך עת ניכרת. מעבר לביטחון כלכלי, כשמשקיעים בנדל"ן נהנים מביטחון עצמי רב יותר. היש משהו יותר שווה מלהיות בעלי נכס משל עצמכם, שאתם האחראיים הבלעדיים עליו? נראה שאין. ידועה האמירה "מרבה נכסים, מרבה דאגות". אומנם אי אפשר להתעלם מאמתות של האמירה הזאת, אבל יש לסייג אותה. לעתים מרבה נכסים משמע פחות דאגות, לפחות פחות דאגות כלכליות. מכיוון שבכל חודש זוכים לנתח שמן משכר הדירה. בדרך כלל הערך של הנכסים עולה, אבל לא תמיד, תלוי מה המיקום שלו. לכן, לפני שאתם סוגרים עסקה, תוודאו שהנכס נמצא במיקום אטרקטיבי, שיניב לכם תשואה מרבית.

בעזרת נדל"ן להשקעה המשכנתא מכוסה

מרבית בני האדם לא נולדו "עם כפית של כסף". משמע – מצבם הכספי ממוצע ומטה. לפיכך, ברגע שהם חפצים לבצע עסקת נדל"ן להשקעה, הם נאלצים ליטול משכנתא. ברגע שקניית הנכס היא לשימוש עצמי, יש לשאת בתשלומים מדי חודש, תשלומים נכבדים למדי. אבל ברגע שקונים נכס לשם השקעה – "הנכס פשוט משלם את עצמו". ולמה התכוון המשורר בדבריו? התשלום מדמי השכירות מכסים את תשלומי המשכנתא, ולעתים קרובות יישאר לכם נתח כספי משמעותי משכר הדירה.

באמצעות נדל"ן להשקעה בונים את העתיד

כשמבצעים עסקת נדל"ן להשקעה בצורה המיטבית, זוכים ליהנות מהמון יתרונות. קודם כל, בכך מסייעים למשק הביתי בהכנסה נוספת, וברור שבכך בונים את העתיד שלכם ושל בני משפחתכם. מעבר ללקיחת המשכנתא, ברכישת נכס להשקעה משקיעים את ההון האישי, שתמורתו בצדו. בית שקניתם במיליון ₪, לא יישאר בסכום הראשוני שלו, ומאוד מהר ערך השוק שלו יעלה. משמעות הדברים שאתם יכולים למכור אותו תוך שנתיים שלוש, וליהנות מהפרשי המחירים, לטובתכם, כמובן. אחד מהנתיבים להשקעה הוא לקחת את ההון שהרווחתם ולהוסיף לו משכנתא שניה, ובאופן הזה יהיה ברשותכם בית גדול ויקר יותר, וחוזר חלילה. כמו כן, עסקת נדל"ן, להבדיל מעסקאות אחרות, עשויה להציע גידור בפני אינפלציה. וזאת משום שהמחירים בסימני עלייה, ובאופן ישיר תזרים המזומנים יהיה גם בעלייה.