ויברטור

ויברטורים

ויברטור הוא כלי שנועד להציג וויברציות לאיברי המין, או לכל איבר שרוצים להשעין עליו את המכשיר. יש המון סוגים של ויברטורים, וכדי לזהות מה מהם יכול להתאים – שאלה מאוד פשוטה, יכולה להיות – איזה סקס רוצים לעשות?

ויברטור – השאלה הפנימית

שכן, תשובה לשאלה זו יכולה כבר לרמז האם ויברטור אכן נחוץ, ואם כן – מהו תפקידו. למעשה, אם התשובה שעולה מתוכנו, מתוך השקט הפנימי היא מעין חוויה של קדושה ופשטות – ייתכן שמגע רך ואוהב לעצמנו הוא די מספק. אם התשובה שעולה מתוכנו היא שאנחנו רוצים למצוא בני זוג מתאימים יותר, וויברטור פשוט יאפשר לנו להימנע מן האפשרות הזאת – ייתכן שאין טעם להשקיע במכשיר. אם התשובה היא שויברטור יתמוך בסוג המיניות והמגע האוהב שאנחנו רוצים לאפשר לעצמנו ו/או לאחרים – ייתכן שזו התחלה טובה, ומדובר בקצה חוט שיכול להוביל אותנו לסוג המכשיר שאנחנו באמת רוצים לקבל.

ויברטור – השאלה הפרקטית

כששואלים איזה מן סקס אנחנו רוצים לעשות – אפשר לבדוק את זה מהרובד המעמיק, כפי שהצגנו בפסקה הקודמת. הדבר יכול לאפשר לנו לזהות איזה ויברטורים אם בכלל – יכול להיות יעיל. ועם זאת, בהנחה שאנחנו לא רוצים ללכת עמוק, או שאנחנו כבר שאלנו וקיבלנו את התשובה האמיתית והפשוטה וראינו שויברטור אכן יכול להתאים – ניתן לקחת את השאלה גם לרבדים פרקטיים. האם הויברטור נועד לסקס זוגי או סולו? האם הוא נועד לווגינה? ואם כן, האם הוא נועד לגירוי חיצוני או לחדירה? האם הוא נועד לחדירה לפי הטבעת? שאלות אלו ואחרות, יכולות לעזור לכוון את בחירת המכשיר, באם יש כוונה לקבל אחד שכזה.

למעשה, ויברטור יכול להתאים ליותר מקומות מאשר איברי המין הנקביים (גם פי הטבעת נחשב כאיבר נקבי במסורות מסוימות). כמו לדוגמה על הפין, הפטמות, ומקומות אחרים בגוף. ויברטורים יכולים להתאים בצורתם, ובפונקציה שהם מספקים כדי לעבוד ולהתאים למשימה שמיעדים אותם עבורה. חנויות סקס, לדוגמה – יכולות להציע מבחר דיי נרחב. אלא, שנציע לבדוק פריטים שיש תג בטיחותי אמין ויציב על איכות החומרים, הייצור והאפשרות להציג אותם לאיברי המין, ואיברי הגוף בכלל.