הכרויות לעשירון

הכרויות לעשירים

כשחושבים על מערכת יחסים שעיקרה הכרויות לעשירון, מבינים כי מדובר סוג של מערכת יחסים הדדית ואפקטיבית. כל בחורה אוהבת להתהדר בתכשיטים, ביהלומים. ברם, לא לכולן מתמזל המזל ויש באפשרותן להיות הבעלים שלהן. כמה שהן לא יעבדו בפרך, הן לא יצליחו להגיע להדר ולפאר הזה, ואולי בכלל הן יכולות להפסיק לעבוד, כאשר הן יכירו גבר מהעשירון העליון? הגיוני ביותר. נגמרו הימים של עבודה בשכר מינימום. ברגע שהגבר האמיד לצדן, בכל מה שהן חפצות – מיד יהיה שלהן. מדובר על סוג מערכת יחסים גלויה וכנה. החוקים, חוקי האצבע, ידועים לשני הצדדים. הגבר נותן מהונו, האישה נותנת מיופייה, ממימיניותה ומחברתה. לרוב לא מדובר על יחסים של שנים ארוכות, ובוודאי שלא צריך לשקר או להסתיר את המניעים ששניהם בחרו ביחסים אלו.

בזוגיות של הכרויות לעשירון תוכלו להיות עצמאיות יותר

אומנם להיות במערכת יחסים שמקורה הכרויות לעשירון, נשמע "צורם למדי" ודי מזכיר נערות ליווי, אבל ככל שהיא והתלות בגבר האמיד מתחזקת, יש גם משמעות לחופש כלכלי. האישה חווה סוג של תחושת עצמאות, היא מרוויחה המון בפן הכלכלי, מה שבהחלט מעשיר את חייה ומסב לה תחושה עילאית. חרף העובדה שזוגיות כזאת נחשבת כטאבו בחברה הישראלית, בסופו של דבר, כל אחד עושה מה שטוב בשבילו. ולפעמים "לצאת מהקופסה", או לבחור אחרת מהנורמה – יכול להרגיש באמת טוב.

באמצעות יחסים של הכרויות לעשירון מכירים עולם

כאמור לעיל, מערכת יחסים של הכרויות לעשירון פותחת בפני שני בני הזוג עולם חדש. הגבר – נהנה להסתובב עם צעירה יפהפייה, להכיר אותה לחבריו הקנאיים, ואם היא אשת שיחה – אז מה טוב. האישה – ישר עולה ברמת החיים. כל מה שהיה אתמול בגדר אסור, הופך היום למותר, בלי כל חשש לסוף החודש. נגמרו הימים שבהם הנשים פנטזו על לנסוע במרצדס, או להתלבש בשיא האופנה. כל מה שהן ראו בסדרות טלוויזיה, וחלמו עליו, הופך למציאותי. כמו למשל – טיולים במדינות אקזוטיות. להיות במטוס במחלקת עסקים, לספוג תרבויות חדשות, לאכול מזון משובח, ולהמתיק את הגלולה עם שמפניה. מי צריך יותר מזה בחייו?