הכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות

זה לא משנה אם אתם בקשר מחייב או לאו, לעתים "הדשא של השכן ירוק יותר". יש מצבים שקשה לכם עם בני הזוג הקבועים שלכם. נמאס לכם מהם, ולו לרגע קט. זה בדיוק המקום שאליו נכנסות הכרויות דיסקרטיות. אתם יכולים לחייג למספר שראיתם על המודעות בעצים, או בעיתונות הכתובה. וכמובן להיכנס לאתרי אינטרנט, שמכבדים את הרצון שלכם להישאר אלמוניים. מרגע שחייגתם לצד השני, הדיסקרטיות תלויה גם בכם וגם בצד השני. כדאי שתבהירו מבעוד מועד את הצורך שלכם בשמירה על הדיסקרטיות. זה לא מובן מאליו. כמובן שאם תלכו לנערת ליווי – השם השני שלה זה דיסקרטיות. ובכלל לא צריך להוסיף מלה. בכל קונסטלציה אחרת, אתם חייבים לומר בפירוש את רצונכם, ומה אתם מחפשים מהקשר הזה.

מי קהל היעד של הכרויות דיסקרטיות?

רשת האינטרנט מלאה באתרים של הכרויות דיסקרטיות כמו סקס אדיר ,בננה, סקס ענק ועוד יש בה ערב רב של בני אדם. וכעת נסקור מי בדיוק קהל היעד של ההיכרות הדיסקרטית, כדלקמן –

  • אנשים שמעוניינים לבצע הלכה למעשה של הדמיון הכי פרוע שלהם, שבא לידי ביטוי במשחקי תפקידים, שכאלו הם אינם יכולים לממש באף מקום אחר.
  • גבר או אישה נשואים, או במערכת יחסים ארוכת טווח, שפשוט קצת מאסו האחד בשניה, ומעוניינים לגוון את חיי המין שלהם.
  • פרודים או פרודות, גרושים או גרושות טריים, שלא חפצים כי כולם ידעו שהם כבר "המשיכו הלאה".
  • בני אדם שפוקדים אירועים מסוימים, ונהיים קצת חמים מדי, ורוצים רק להעביר את הלילה בנעימים, בלי כל מחויבות.
  • ויש כאלו שבקשרי מחויבות, אבל הם מעוניינים בפילגש, ממין זכר או ממין נקבה, כדי לגוון את החיים שלהם, כמובן שבסקס, אבל לא רק. בשיחות, באופי היחסים, בבילויים, עם חברים חדשים. ומה לא?
  • גברים או נשים ביישניים למדי, שקשה להם ליצור זוגיות בעצמם, מעדיפים לבחור בקשרים דיסקרטיים. מעין סוג של התנסות, עד שיגיעו מוכנים "לדבר האמתי".
  • אלמנים או אלמנות, שחוששים מהתגובה של בני המשפחה שלהם, באם הם יהיו במערכת יחסים חדשה, לאחר מות יקיריהם, מעדיפים ליצור זוגיות בדיסקרטיות.